Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 5 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

 Можна робити щеплення, обробки проти шкідників, сіяти насіння суниці на розсаду, вкорінювати живці винограду, лимонника.

post_thumb_preview
На городі
Продовжуйте підготовку насіння до сівби. Сійте насінням і садіть розсадою зернові, коренеплідні та бобові культури. Вони будуть довго зберігатися і дадуть хороші насіння.
post_thumb_preview
У квітнику

Посаджені в цей день рослини будуть радувати весь сезон активним цвітінням. Посаджені насіння зійдуть дружно і швидко. Кращий час для створення чудових квіткових композицій на клумбах, вазонах і грядках.

post_thumb_preview
В будинку

Відносно домашніх справ день нейтральний. Можна наводити порядок, мити вікна, розбирати речі і викидати непотрібні – це поліпшить «погоду в будинку». Починати ремонт небажано, але будувати плани його проведення саме час.

Корисно знати!

У дні Скорпіона рослини виростають міцні, з потужною кореневою системою, а стебла і гілки без напруги витримують соковиті і великі плоди.
Опубліковано: 20 січ 2020
Переглядів: 1030
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.