Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 4 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду
В цей час пора починати готувати насіння до посіву: замочуйте їх або пророщують у вологому тканини. Всі рослини, посіяні і посаджені в цей день, будуть добре зберігатися і дадуть якісний насіннєвий матеріал.
post_thumb_preview
На городі
Поливайте і підгодовуйте рослини під корінь органічним добривом. Робіть щеплення і перещеплення. Доглядайте за грядками: прополюйте, рихліть землю, проріджуйте і підсапуйте сходи. Проведіть обробку рослин від шкідливих комах, кліщів і збудників грибкових захворювань. 
post_thumb_preview
У квітнику
Можна сіяти і садити квіткові, лікарські та пряні рослини з кучерявими або сланкими стеблами, а також ті, що утворюють гострі органи - колючки, шипи, жало, ребристі плоди і листя з гострим краєм.
post_thumb_preview
В будинку

Цей день нейтральний по відношенню до домашньої роботи. Планувати грандіозні справи не варто, але наведення порядку, миття вікон, позбавлення від непотрібних речей зроблять атмосферу житла сприятливіше. Випічка виявиться вдалою.

Корисно знати!

Якщо посіяти насіння, коли Місяць проходить по знаку Скорпіона, вони зійдуть швидко і дружно.
Опубліковано: 20 січ 2020
Переглядів: 1052
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.