Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 3 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

День сприятливий для ремонту інструменту, лікування ран у рослин, зимових щеплень, побілки стовбурів для захисту від сонячних опіків (якщо погода дозволяє).

post_thumb_preview
На городі
Звільніть грядки від бур'янів, полийте і розпушите навколо рослин грунт, прорідити і окучьте сходи. Видаліть зайві вуса у полуниці, прикореневу поросль і хворі пагони. Здоровий приріст можна вкоротити, тільки якщо ви хочете сповільнити його зростання.
post_thumb_preview
У квітнику
Продовжуйте посадку бульбових квітів, кучерявих, повзучих, стеблеплодних, коренеплідних і бульбоплідні культур. Добре також будуть розвиватися після посіву бобові, зеленню, злакові рослини, лікарські та пряні трави. 
post_thumb_preview
В будинку

У цей день найкраще займатися дрібними домашніми справами, що не віднімають багато фізичних сил: перебиранням і розкладанням по місцях речей, прибиранням, декором кімнат, посадкою кімнатних рослин.

Корисно знати!

У дні Терезів можна поливати, косити, закладати бульби і насіння на зберігання, зрізати квіти і доглядати за кімнатними рослинами.

Опубліковано: 23 січ 2020
Переглядів: 1002
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.