Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 28 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

Чистка доріжок від снігу з накиданням його в теплицю, в пристовбурні кола дерев, наповнення кормом «їдалень» для пернатих. Якщо не дуже морозно, можна заготовлювати живці.

post_thumb_preview
На городі

Добре будуть рости суниця, горох, квасоля та інші рослини з кучерявими і повзучими пагонами. Распікіруйте сеяни, посів якого відбувся в Раку, Рибах або Скорпіоні. Якщо дозволяють клімат місцевості і погода, займіться розподілом і пересадкою багаторічників, закладіть для розмноження відведення.

post_thumb_preview
У квітнику

Сприятливий період для засівання газонів. Можна при Місяці в Діві пересаджувати як садові дерева і чагарники, так і кімнатні квіти.

post_thumb_preview
В будинку

День володіє потужною енергетикою. Можна починати ремонт, будівництво, робити генеральне прибирання, садити рослини. Корисно займатися звільненням простору в будинку: розібрати речі, викинути або роздарувати непотрібні

Корисно знати!

Сьогодні можна садити іриси, піони, в'юнкі рослини і валеріану. Після скошування і прополювання трави, бур'яни сповільнять своє зростання.

Опубліковано: 01 лют 2020
Переглядів: 2028
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.