Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 27 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні варто вибрати для себе спокійну, неквапливу роботу в саду. У день повного місяця посадочні роботи не проводяться, але ви можете доглядати за рослинами: звільніть грядки від бур'янів, прорідити і окучьте сходи, розпушите в міжряддях верхній шар грунту, замульчируйте поверхню грядок органічним матеріалом.

post_thumb_preview
На городі

Можна займатися снігозатриманням. Посів овочевих культур виключіть. Можна удобрювати сад і город, підгодовувати кімнатні рослини. Відмінний період для оранки, культивації, розпушування, знищення бур'янів, підгортання і обприскування рослин від шкідників і хвороб.

post_thumb_preview
У квітнику

Займіться внесенням мінеральних добрив, органічних добрив, а також добривом калію, якщо потрібно. Заготовте коріння лікарських рослин.

post_thumb_preview
В будинку

Можна затіяти лише невелике прибирання, а грандіозні справи типу серйозного ремонту варто відкласти. Також приготуйте їжу, спробуйте нові рецепти, провітріть кімнати, вимийте вікна.

Корисно знати!

Сприятливий період і для засівання газонів. Можна при Місяці в Діві пересаджувати як садові дерева і чагарники, так і кімнатні квіти.

Опубліковано: 01 лют 2020
Переглядів: 1577
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.