Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 26 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

День сприятливий для садових справ, проте роботи слід підібрати неспішні, спокійні. Можливі санітарна обрізка (видалення сухих і пошкоджених гілок) на садових культурах, стрижка живоплотів, снігозатримання.

post_thumb_preview
На городі

Період абсолютно не підходить для посіву та пересадки рослин, однак спаржева квасоля покаже непогані результати. Можна садити і прищеплювати плодові кущі і дерева.

post_thumb_preview
У квітнику

Не поливайте, не підгодовуйте не обрізайте, не прищипуйте і не пікіруйте рослини. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Можлива неквапливе прибирання в будинку, розпушування грунту під кімнатними квітами. Нових справ не починайте, особливо довгострокових. Приділіть час собі. Прочитайте книгу, подивіться захоплюючий фільм.

Корисно знати!

Скошена під Місяцем у Львові трава буде повільно відростати, а підготовлені для посіву грядки довго не покриються бур'янами.

Опубліковано: 01 лют 2020
Переглядів: 1526
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.