Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 23 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

День сприятливий для посіву та посадки, пересадки більшості рослин, особливо однорічних, на високий урожай, але не для зберігання і не на насіння. Також рекомендується посів і посадка декоративно-листяних рослин.

post_thumb_preview
На городі

Проведіть рясний полив і розпушите грунт в міжряддях. Очистіть грядки від бур'янів, прикореневої порослі, обріжте непотрібні вуса у полуниці. Прорвіть сходи, окучьте рослини. Закладіть в компост органічні відходи. Займіться укоріненням живців і суничних вусів.

post_thumb_preview
У квітнику

Замочіть насіння для посіву. Сійте і садіть однорічні та багаторічні рослини на високий урожай, але майте на увазі, що зберігатися їх плоди будуть недовго і дадуть насіння не кращої якості.

post_thumb_preview
В будинку

День сприятливий для не надто трудомістких домашніх справ (прання, прибирання, декорування кімнат). Корисні водні процедури. Успішною буде посадка багатьох кімнатних рослин, включаючи Акваріумні. Не рекомендується випічка.

Корисно знати!

У дні Рака не рекомендується викопувати коренеплоди - в цей час вони занадто водянисті.

Опубліковано: 01 лют 2020
Переглядів: 1472
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.