Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 22 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

День сприяє роботі в саду: розчищення від снігу доріжок, обтрушування його з навантажених гілок, накидання снігу на ягідні кущі і виноградні «будиночки», огляду укриттів теплолюбних культур, поповнення годівниць.

post_thumb_preview
На городі

Змітайте сніг з теплиць, закидайте його всередину неопалюваних теплиць, підгрібайте на грядки з подзимними посівами і на ділянки зростання багаторічників. Якщо з осені не готували грунт для розсади, пора його закупити.

post_thumb_preview
У квітнику

Займіться плануванням майбутніх квітників, закупівлею відсутніх насіння, оглядом зберігаються бульб і цибулин, відбраковуванням пошкоджених гниллю або хворобами. Перевірте стан укриттів теплолюбних квіткових культур.

post_thumb_preview
В будинку

Для домашніх справ день відмінний - можна сміливо починати генеральне прибирання, починати ремонт, упорядковувати речі в шафах. Вечір можна присвятити прочитанню книги або вибрати цікавий фільм.

Корисно знати!

У дні Рака корисно удобрювати квіти, поливати кімнатні та садові рослини, а також стригти газони і кущі.

Опубліковано: 01 лют 2020
Переглядів: 1432
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.