Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 21 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

Перевіряйте як укриті теплолюбні рослини, прибирайте сніг з дахів, струшуйте з гілок дерев, накидайте його на пригнуті пагони малини і винограду, на ягідні кущі. Приділіть час ремонту та купівлі садового інвентарю.

post_thumb_preview
На городі

Займайтеся затриманням снігу на ділянках, де ростуть багаторічники або зроблені подзимние посіви. Не залишайте без уваги полікарбонатні теплиці: змітайте сніг з їх дахів. Готуйте грунт і ємності для розсади.

post_thumb_preview
У квітнику

Огляньте цибулини і бульби квіткових рослин, що знаходяться на зберіганні, відбракуйте некондиційні. Плануйте майбутні квітники. Сіяти, садити сьогодні допустимо тільки експериментальні екземпляри для клонової селекції.

post_thumb_preview
В будинку

З домашніх робіт віддайте перевагу приготуванню їжі, включаючи випічку-результати порадують. Інші справи по дому віднімуть занадто багато енергії, опинившись при цьому неуспішними. Будьте обережними, працюючи з е/приладами.

Корисно знати!

У дні Близнюків категорично не рекомендується поливати рослини: можуть загнити коріння.

Опубліковано: 01 лют 2020
Переглядів: 1444
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.