Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 2 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

Садові справи в саду нечисленні: чистка доріжок від снігу з накиданням його в теплицю, в пристовбурні кола дерев, наповнення кормом «їдалень» для пернатих. Якщо не дуже морозно, можна заготовлювати живці.

post_thumb_preview
На городі

Вітається обробка грядок: прополювання, полив і розпушування ґрунту навколо сходів. Видаліть хворі рослини і прикореневу поросль, обріжте уражені хворобою пагони і непотрібні суничні вуса. Посадіть на укорінення заготовлені живці.

post_thumb_preview
У квітнику

В Терезах можна садити і розмножувати посівом бульбові квіти і чагарники. Успішними будуть також посів і посадка стеблеплодних, коренеплідних, бульбоплідні, бобових, зернових рослин і зелені. Можна сіяти кучеряве квіти, лікарські та пряні трави.

post_thumb_preview
В будинку

День володіє потужною енергетикою. Можна починати ремонт, будівництво, робити генеральне прибирання, садити рослини. Корисно займатися звільненням простору в будинку: розібрати речі, викинути або роздарувати непотрібні.

Корисно знати!

У дні Терезів вдалий час для посіву, посадки і пересадки овочевих і квіткових рослин, ягідних і плодових дерев, вкорінення живців, щеплення і обрізки плодових дерев.
Опубліковано: 23 січ 2020
Переглядів: 1015
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.