Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 19 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

Це час найбільш сприятливо для посіву та посадки коренеплодів, цибулинних і бобових культур. Вдалими будуть посадка і пересадка будь-яких рослин, а також щеплення і обрізка дерев і чагарників.

post_thumb_preview
На городі

Распікіруйте сіянці, у яких вже сформувалася друга пара справжніх листків. Полийте і розпушите грядки, намагаючись не зачепити коріння рослин. Прорідити і окучьте сходи, видаліть бур'яни. Зробіть щеплення, посадіть черешки на укорінення.

post_thumb_preview
У квітнику

Місяць у Тельці протегує цибулинним квітам - гладіолусам, тюльпанам, нарцисам. Букети, зрізані в ці дні відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго вас радувати.

post_thumb_preview
В будинку

Віддайте перевагу садово-городнім справах і посадці кімнатних рослин: товстянки, фікусам, драценам, юкі та ін. Можна порадувати себе смачним салатом, ризикніть і приготуйте новий рецепт. Увечері приділіть час на прочитання книги або перегляду цікавого фільму.

Корисно знати!

Посіяні при Місяці в Тельці насіння довго сидять в землі, але зате потім дають дуже дружні сходи.

Опубліковано: 31 січ 2020
Переглядів: 2613
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.