Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 18 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

Продовжуйте виконувати заходи, розпочаті напередодні. Прибирайте ділянку: розчищайте сніг, збирайте обламані гілки і сучки. Заготовлюйте живці для щеплення. 

post_thumb_preview
На городі

Рекомендується замочування і пророщування насіння, посів і посадка на зберігання, але не на насіння будь-яких рослин - все те, що росте повільно: дерева, чагарники, багаторічники і т.д. Особливо, якщо ці рослини повинні бути міцними, кремезними і стійкими, щоб успішно могли перезимувати.

post_thumb_preview
У квітнику

Не забувайте перевіряти, як зберігаються прибрані на зиму цибулини і бульбоцибулини. Продовжуйте доглядати за культурами, поставленими на вигонку. Проконтролюйте, як відчувають себе в укриттях троянди і клематиси.

post_thumb_preview
В будинку

Різні види роботи з деревом: Художня різьба, плетіння з лози і берести. Зведення перекриттів і стін, їх утеплення, оштукатурювання поверхонь. Зварювання, робота з металом. Полірування дерев'яних поверхонь.

Корисно знати!

Фрукти, ягоди та овочі, зняті в дні Тельця, а також гриби дуже гарні для всіляких заготовок на зиму.

Опубліковано: 31 січ 2020
Переглядів: 1678
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.