Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 13 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

День сприятливий для більшості садових робіт: посадки (пересадки) плодових культур, ягідних і декоративних чагарників, вкорінення живців, всіх видів обрізки. Утримайтеся від обприскування від шкідників.

post_thumb_preview
На городі

Організуйте помірний полив. Сіяти і садити в Рибах можна будь-які рослини, але краще віддати перевагу листовим овочам, зелені і культурам, що дають наземні плоди.

post_thumb_preview
У квітнику

Сьогодні в квітнику багато роботи. Сійте квіти, висаджуйте в теплицю розсаду. Розгорніть землю навколо рослин. Прорідити і окучьте сходи, видаліть з грядок бур'яни. Внесіть під корінь слабоконцентрірованних мінеральну підгодівлю. Зробіть щеплення.

post_thumb_preview
В будинку

Можливо сьогодні на масштабні справи на зразок ремонту, генерального прибирання просто не вистачить сил. Але повсякденні клопоти виявляться цілком успішними. Затіявши сьогодні випічку, ви залишитеся задоволені результатом.

Корисно знати!

У дні Риб можна займатися варінням варення, засолкою овочів, приготуванням вина і соків. Зрізані для букетів квіти будуть довго стояти.

Опубліковано: 31 січ 2020
Переглядів: 1142
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.