Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 11 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

Приділіть час підгортання снігом садових культур, накидання його в весняні теплиці, виявлення і знищення гнізд шкідників.  Вирізка сухих і хворих пагонів можлива.

post_thumb_preview
На городі

Сьогодні Молодик, тому рекомендується приділити увагу тільки помірного поливу і легкому розпушування верхнього шару грунту далеко від коренів рослин. Можна видалити бур'ян.

post_thumb_preview
У квітнику

Успішна зрізка квітів: вони довго не в'януть в букетах, добре переносять транспортування. Рекомендовані роботи в теплиці і вдома: проріджування сходів, прополка, розпушування землі, заміна грунту в горщиках з кімнатними рослинами.

post_thumb_preview
В будинку

У цей день допустимі інтенсивні фізичні навантаження, але виконувати слід короткочасні роботи (миття вікон, поклейка шпалер, перестановка меблів). Вдала пора для випічки.

Корисно знати!

Дні Водолія підходять для боротьби з шкідниками і хворобами, для покосу, обрізки дерев і чагарників, прополювання, розпушування, підгортання картоплі.

Опубліковано: 27 січ 2020
Переглядів: 1173
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.