Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 10 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

Посадка у Водолії небажана, рослини будуть погано плодоносити, приріст буде мінімальним. Можна зайнятися прополюванням і видаленням всіх зайвих рослин на ділянці. Якщо сьогодні прибрати кореневу поросль, то вона ще довго не з'явиться знову.

post_thumb_preview
На городі

Заплануйте на це день проріджування, прополку, розпушування. У цей день можна позбутися від бур'яну, прорідити і підгорнути сходи. Зробіть при необхідності пасинкування, прищіпку верхівок пагонів і пікіровку сіянців.

post_thumb_preview
У квітнику

Сіяти і садити в цей день можна тільки цибулю-сівку, цибулинні квіти (мускарі, тюльпани, нарциси та гіацинти), а також експериментальні рослини, якщо вашою метою є отримання незвичайних за формою і забарвленням примірників. Зрізайте квіти для букетів.

post_thumb_preview
В будинку

Домашня випічка і смачні десерти сьогодні будуть на висоті. Починайте нові справи - якщо задумали роботу, що вимагає великих зусиль і часу, це найкращий день. Зустріч з близькими людьми принесе радість.

Корисно знати!

Водолій є третім знаком стихії Повітря, управляється Сатурном. Це самий безплідний знак, тому краще нічого не садити і не сіяти.

Опубліковано: 27 січ 2020
Переглядів: 1821
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.