Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 1 лютого 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогоднішній день сприяє різним садовим справам. Це стратифікація насіння для подальшого вирощування підщеп, санітарна обрізка дерев і чагарників, заготівля живців для зимових і весняних щеплень.

post_thumb_preview
На городі
Можна удобрювати сад і город, підгодовувати кімнатні рослини. Відмінний період для оранки, культивації, розпушування, знищення бур'янів, підгортання і обприскування рослин від шкідників і хвороб.
 
post_thumb_preview
У квітнику

Сьогодні можна зайнятися посівом, посадкою (в тому числі, на вигонку) різних декоративних рослин. Саме час сіяти на розсаду гвоздику Шабо. При догляді за тепличними і кімнатними квітами остерігайтеся пошкоджувати коріння.

post_thumb_preview
В будинку

День хороший для початку нових справ: ремонту, будівництва, покупки меблів, генерального прибирання. Щодо випічки зірки нейтральні. Можлива посадка бегоній, цикламенів, фіалок, каланхое та інших кімнатних рослин.

Корисно знати!

Дні Діви ідеальні для того, щоб розбити сад, привести в порядок ділянку і зрошувальні системи.

Опубліковано: 23 січ 2020
Переглядів: 1075
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.