Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 13 грудня 2022

post_thumb_preview
У саду

Можна сіяти швидкозростаючі лікарські та декоративно-квітучі рослини, особливо ті, у яких довге стебло. Садіть саджанці і живці. Займайтеся розпушуванням, проріджуванням і підгортання сходів.

post_thumb_preview
На городі

Сьогодні можна сіяти рослини на зелень і насіння, проте враховуйте, що високого врожаю ви не отримаєте. Обробляйте від шкідників і хвороб. Внесіть в грунт органічні добрива.

post_thumb_preview
У квітнику

Викопуйте цибулини і бульби на зберігання. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Сійте і садіть декоративно-квітучі рослини, вони швидше зацвітуть.

post_thumb_preview
В будинку

Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні вийде особливо смачним і повітряним. Гарний час для збору і заморожування фруктів. Можна зайнятися будь-якою роботою по дому, головне почати її і закінчити в рамках одного дня.

Корисно знати!

У дні Стрільця добре садити дерева і кучеряві овочі, наприклад, квасолю.

Опубліковано: 28 лис 2019
Переглядів: 703
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.