Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 12 грудня 2022

post_thumb_preview
У саду

Робіть щеплення і перещеплення. Можна підгодувати рослини під корінь органічними добривами. Обрізуйте зайві вуса у суниці садової. Проріджуйте сходи, видаляйте бур'ян.

post_thumb_preview
На городі

Висаджуйте горох, квасолю і боби. Також посійте на розсаду баклажани, помідори і болгарський перець. Крім того, краще за все будуть розвиватися посіяні в цей день цибуля (порей, ріпка, батун і шніт) і коренеплідні культури - морква, редис, бруква, турнепс та інші.

post_thumb_preview
У квітнику

Відмінний час для посадки бульбоцибульних і багаторічних квітів. Займіться посівом і посадкою пряних, квіткових, лікарських трав і рослин, особливо тих, які мають жало, шипи, колючки або гострі листя і плоди.

post_thumb_preview
В будинку

Організуйте полив і зрошення для кімнатних і балконних рослин. День підходить для виконання дрібної роботи по дому: позбудьтеся від пилу, приберіть в кімнатах, приготуйте їжу, провітріть будинок.

Корисно знати!

У дні Скорпіона несприятливо обрізати засохлі гілки у дерев і кущів, викорчовувати пні і валити дерева.

Опубліковано: 28 лис 2019
Переглядів: 793
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.