Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 9 грудня 2022

post_thumb_preview
У саду

Займіться благоустроєм саду. Укорінюйте живці, поливайте і розпушуйте грунт, вносіть в неї органічні добрива. Організуйте посів, посадку на тривале зберігання і на насіння і пересадку рослин зі стеблеплодом подібних кольрабі, коренеплідних і бульбоплідніх.

post_thumb_preview
На городі

Сприятливий час для посадки гороху, квасолі, сої та бобів, часнику, цибулі, цибулі-шніт і батун, огірків, гарбуза, патисонів, кабачків, буряка, моркви, дайкона, пастернаку, баклажанів помідорів, солодкого й гіркого перцю.

post_thumb_preview
У квітнику

Можна посадити, пересадити і розмножити будь-які види квітів, зайнятися укоріненням живців. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні вийде особливо смачним і повітряним. Відповідний день для невеликого прибирання, прання білизни, миття вікон, провітрювання будинку.

Корисно знати!

У дні Терезів місяць надає рослинам підвищену стійкість до хвороб і шкідників.

Опубліковано: 27 лис 2019
Переглядів: 742
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.