Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 5 грудня 2022

post_thumb_preview
У саду

У дні Лева краще зайнятися наведенням порядку в саду і теплиці. Можна закласти насіння плодових культур на стратифікацію, снігозатримання. З овочевих рослин посадіть скорцонеру, а із зелені рекомендується посіяти валеріану, фенхель і гірчицю.

post_thumb_preview
На городі

Зберіть сміття на ділянці. Можна зайнятися обробкою землі: перекопати, розпушити грунт, прорідити і підгорнути сходи. Видаліть пасинки на огірках та помідорах.

post_thumb_preview
У квітнику

Зробіть щеплення. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Зрізайте непотрібні пагони, формуйте крони.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте заготовлювати продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Вдалою буде заморозка фруктів. Відмінний час для домашніх справ. Можна фарбувати стіни, переклеювати шпалери, прати білизну, провітрювати будинок.

Корисно знати!

У дні Лева добре садити і прищеплювати плодові кущі і дерева, а також швидкопсувні овочі.

Опубліковано: 27 лис 2019
Переглядів: 791
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.