Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 4 грудня 2022

post_thumb_preview
У саду

Заготовлюйте живці для весняного, зимового щеплення. У регіонах з теплим кліматом можна посадити фруктові дерева: грушу, горобину, яблуню, черешню. З плодових чагарників встигнуть прийнятися: малина, калина, смородина.

post_thumb_preview
На городі

Рекомендується замочити насіння для подальшого посіву. Сійте і садіть однорічні рослини, але не на зберігання і не на насіння. Займіться розпушуванням, підгодівлею і щепленнями.

post_thumb_preview
У квітнику

Заготовлюйте листя лікарських рослин. Вкоротіть пагони для того, щоб стимулювати їх подальше зростання. Не використовуйте для обробки рослин токсичні хімічні препарати.

post_thumb_preview
В будинку

На кухні продовжуйте заготовлювати продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Займіться роботою по дому: почніть ремонт, переставте меблі, організуйте прання. Можна скласти речі в шафах, провітрити будинок.

Корисно знати!

У дні Рака не варто садити рослини, які розмножуються корінням.

Опубліковано: 21 лис 2019
Переглядів: 876
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.