Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 31 грудня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні можна білити стовбури дерев, нарізати живці, садити крупноміри, для боротьби з гризунами втоптувати сніг в пристовбурних колах. Несприятливі використання отрутохімікатів, роботи із застосуванням садового інвентарю.

post_thumb_preview
На городі

Допускається сіяти під зиму холодостійкі культури в заздалегідь підготовлені грядки. У опалювальної теплиці і городі на підвіконні можливий посів шпинату, редису, овочів на розсаду, висадка коренеплодів для вигонки зелені.

post_thumb_preview
У квітнику

Рекомендована робота при відповідній погоді – посів квіткових культур, особливо тих, яким потрібна стратифікація насіння (водозбору, дельфініума та ін). Перевіряйте надійність укриттів, займайтеся снігозатриманням.

post_thumb_preview
В будинку

День сприяє легкому прибиранню, декоруванню приміщень, створенню затишку, домашнім заготовкам. Вдала випічка малоймовірна. Можна вкорінювати, пересаджувати, формувати каланхое, диффенбахію, інші кімнатні рослини.

Корисно знати!

Родючі Риби, в яких проходить Місяць, забезпечують формування рясного урожаю у посіяних (посаджених) в цю пору рослин. Відповідний день для посівів (посадок) в зимовій теплиці, кімнатному городі.

Опубліковано: 30 лис 2019
Переглядів: 1158
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.