Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 3 грудня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сійте і садіть декоративно-листяні рослини. Організуйте розпушування, полив і щеплення. Не обприскуйте рослини отрутохімікатами. Закладайте відходи в компост.

post_thumb_preview
На городі

Можна замочувати і пророщувати насіння. Посійте цибулю ріпчасту, порей, шніт-цибулю і часник. Також рекомендуються до посіву коренеплідні культури - бруква, редька і турнепс. Добре буде рости також морква, мангольд і пастернак.

post_thumb_preview
У квітнику

Заготовлюйте листя лікарських рослин. Слушна нагода для посадки бульбоцибульних квітів. Посів, посадка і пересадка більшості рослин, особливо однорічних, але не для зберігання і не на насіння.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте заготовлювати продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. У будинку слід виконувати дрібну, нескладну роботу: провітріть будинок, вимийте вікна, організуйте прання білизни, полийте кімнатні та балконні рослини.

Корисно знати!

У дні Рака сприятливо висаджувати розсаду однорічних овочевих та квіткових культур.

Опубліковано: 21 лис 2019
Переглядів: 733
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.