Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 27 грудня 2022

post_thumb_preview
У саду

Добре садити насінням і розсадою кучеряві і "вусаті" рослини: декоративні ампелі, дині, суницю, квасолю і горох. Добре впливає цей знак на зростання культур зі сланкими, звисаючими і повзучими стеблами.

post_thumb_preview
На городі

Розпушуйте грунт без попереднього поливу. У теплиці займіться вигонкою на зелень кореневої петрушки, селери, щавлю, ревеню, буряків, мангольду, цибулі. Прорідіть сходи, обприскайте від шкідників і хвороб.

post_thumb_preview
У квітнику

Викопуйте бульби і цибулини. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Гарний час для покосу трави. Слушна нагода для посіву ампельних і витких квітів.

post_thumb_preview
В будинку

Можна консервувати коренеплоди. Побалуйте себе і близьких випічкою. Катастрофічний день для будь-яких нових справ, не підходить для роботи по дому. Краще відкласти всю роботу до більш сприятливого періоду.

Корисно знати!

У дні Близнюків добре видаляти зайві пагони, займатися прополкою і обробкою грунту.

Опубліковано: 30 лис 2019
Переглядів: 984
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.