Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 19 грудня 2022

post_thumb_preview
У саду

У дні Водолія не слід проводити посіви і посадки більшості культур, а також поливати і підгодовувати рослини. Видаліть непотрібні полуничні вуса і бур'ян.

post_thumb_preview
На городі

Збирайте насіння і коренеплоди на насінники. Доглядайте за тепличними грядками: організуйте розпушування ґрунту, прополювання, проріджування і підгортання сходів. Видаліть бур'ян, поросль і хворі пагони.

post_thumb_preview
У квітнику

Заготовлюйте квітки і насіння лікарських рослин. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Можна посадити на вигонку цибулини квітів: нарциси, гіацинти і крокуси.

post_thumb_preview
В будинку

Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто вийде особливо смачним і повітряним. День категорично не підходить для виконання домашніх справ. Не переставляйте меблі, не міняйте колір стін, відмовтеся від генерального прибирання.

Корисно знати!

У дні Водолія буде вдалою боротьба зі шкідниками та хворобами, обрізка дерев і чагарників, прополювання і розпушування.

Опубліковано: 30 лис 2019
Переглядів: 817
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.