Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 17 грудня 2022

post_thumb_preview
У саду

Займіться обрізанням зайвих вусів у суниці садової, видаліть пасинки і непотрібні пагони. Прищіпніть верхівки. Це допоможе стимулювати ріст пагонів. Також обробіть рослини від хвороб і шкідників. Посадіть на укорінення заготовлені живці.

post_thumb_preview
На городі

День підходить для обробки землі: перекопайте, розпушуйте верхній шар грунту. Крім того, просапайте грядки, прорідіть сходи і окучте їх. Можна сіяти і садити зелень, баштанні і плодові культури, листові овочі.

post_thumb_preview
У квітнику

Заготовлюйте квітки і коріння лікарських рослин. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Викопуйте цибулини і бульби на зберігання.

post_thumb_preview
В будинку

Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні вийде особливо смачним і повітряним. Третій місячний день абсолютно не підходить для наведення порядку в будинку. Тому краще відкласти всі справи до більш сприятливого часу.

Корисно знати!

У дні Водолія при зростаючому місяці сприятливо збирати урожай зернових.

Опубліковано: 30 лис 2019
Переглядів: 853
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.