Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 15 грудня 2022

post_thumb_preview
У саду

У цей день можна сіяти і садити дерева і чагарники. Рекомендується пересаджувати рослини з ослабленою кореневою системою. Займіться обробкою посадок від збудників захворювань і шкідників.

post_thumb_preview
На городі

Сьогодні можна пересаджувати рослини з ослабленою кореневою системою. Прибирати урожай на тривале зберігання і на насіння. Замочіть насіння в стимуляторі росту або покладіть набухати, загорнувши у вологу тканину.

post_thumb_preview
У квітнику

Пересаджувати квіти, які мають зимувати на холодних підвіконнях. Заготовлюйте коріння лікарських рослин. Вносьте в грунт мінеральні добрива.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте заготовлювати продукцію: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Відмінний час для консервування коренеплодів. День не підходить до важкої роботи. Краще, наприклад, зайнятися декором приміщень, пересадити квіти, прибрати в шафі.

Корисно знати!

У дні Козерога сприятливо садити зимові овочі і коренеплоди.

Опубліковано: 29 лис 2019
Переглядів: 882
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.