Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 1 грудня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні відмінний час для посіву та посадки коренеплодів, кучерявих тих, що стеляться і повзучих рослин, а також культур, що утворюють вуса, наприклад, декоративні ампелі, дині, сою, сочевицю, садову суницю.

post_thumb_preview
На городі

Займіться розпушуванням сухої землі, прополкою, проріджуванням і підгортанням сіянців. Тепличні рослини слід обробити від хвороб і шкідників. У грунт можна вносити органічні добрива.

post_thumb_preview
У квітнику

Збирайте лікарські трави на насінники. Викопуйте бульби і цибулини. Садіть ампельні і в'юнкі квіти. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Заготовляйте на зиму дрова. На кухні продовжуйте заготовляти продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні вийде особливо смачним і повітряним.

Корисно знати!

У дні Близнюків небажано організовувати полив, так як це може привести до загнивання коренів.

Опубліковано: 21 лис 2019
Переглядів: 956
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.