Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 8 квітня 2022 року

post_thumb_preview
У саду

Займіться щепленням дерев і ягідних кущів. Сміливо саджайте виноград, грушу, суницю, малину, аґрус, сливу, смородину, шипшину, яблуню.

post_thumb_preview
На городі

У Рибах сприятливий посів і посадки картоплі, кукурудзи, буряків, гарбуза, перцю, томатів, моркви, огірків та ін. Відмінний час для культивації, поливу і внесення добрив.

post_thumb_preview
У квітнику

Сприятливо удобрювати квіти, стригти і косити газони, поливати кімнатні квіти. Пересадка рослин сприятлива - вони швидко приживаються. Виняток становлять цибулинні культури і ті рослини, які були посаджені при Місяці в Скорпіоні.

post_thumb_preview
В будинку

Краще витратити цей час на активний відпочинок, захоплюючу подорож або присвятити себе мистецтву. Правда, юридичні питання або справи, пов'язані з вкладенням грошей, йдуть без особливих ускладнень.

Корисно знати!

У дні, коли місяць знаходиться в знаку Риби можна обрізати і прищеплювати плодові дерева і ягідні чагарники, сіяти зернові.

Опубліковано: 13 бер 2020
Переглядів: 4910
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.