Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 6 квітня 2022 року

post_thumb_preview
У саду

Не рекомендуються посіви і посадки. Рекомендується косити, проводити обприскування і обкурювання, підстригання дерев і кущів, прищипування, прополювання.

post_thumb_preview
На городі

У цей день краще утриматися від поливу. Вдалий період для боротьби з шкідниками і хворобами, для покосу, обрізки дерев і чагарників, прополки, розпушування, підгортання картоплі.

post_thumb_preview
У квітнику

Вдалий час для експериментів, коли треба за допомогою клоновій селекції отримати незвичайні аномальні рослини, тому що з'являється велика ймовірність появи різних мутантів.

post_thumb_preview
В будинку

Не витрачайте свої сили на великі справи. Краще влаштуйте собі невеликий відпочинок. Можна робити звичайне прибирання. Вечір виділіть на читання цікавої книги або перегляду улюбленого фільму.

Корисно знати!

Водолій - самий безплідний знак, тому краще нічого не садити і не сіяти, через те, що насіння все одно не проросте, а розсада буде хворіти і може загинути.

Опубліковано: 13 бер 2020
Переглядів: 4386
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.