Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 29 квітня 2022 року

post_thumb_preview
У саду

У цей день якість вирощеного насіння дуже висока, особливо якщо його зібрати в дні повного місяця і не в знаках Рака, Риб і Скорпіона. Квіти, в порівнянні з іншими знаками, розквітають швидше.

post_thumb_preview
На городі

Відмінна пора для перекопування, розпушування, підгортання, проріджування сходів, прополювання, пасинкування, обрізки вусів у суниці, видалення порослі та хворих рослин. Вдалий період для обробки від шкідників і хвороб.

post_thumb_preview
У квітнику

Кімнатні квіти, пересаджені сьогодні, швидше розквітають, проте вони стають такими ніжними, що небезпечно зайвий раз до них торкатися.

post_thumb_preview
В будинку

У цей день можна пропилососити і провітрити квартиру. Відмінний час для випічки. Побалуйте себе і близьких улюбленою стравою. Увечері зберіться всією сім'єю для перегляду цікавого фільму.

Корисно знати!

Сьогодні (день, коли місяць знаходиться в знаку Стрілець), відмінний період для сушки овочів і грибів, для заготівлі дров.

Опубліковано: 26 бер 2020
Переглядів: 7867
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.