Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 23 квітня 2022 року

post_thumb_preview
У саду

Можна проводити технічні роботи - невеликий ремонт, фарбування. Також рекомендується посадка невисоких декоративних дерев і чагарників не призначених для плодоношення, кучерявих і повзучих рослин, суниці.

post_thumb_preview
На городі

Небажано садити кочанні рослини (салат, капусту), через те, що вони підуть у ріст, капуста буде не сформована, тільки качан виросте чудовим. Будь-яка обрізка, полив.

post_thumb_preview
У квітнику

Сміливо висаджуйте айстри, крокуси, жоржини і гладіолуси. Можна при Місяці в Діві пересаджувати як садові дерева і чагарники, так і кімнатні квіти.

post_thumb_preview
В будинку

Проведіть невелике прибирання, переберіть речі в шафах. Гарний час для відпочинку на природі. Побалуйте себе улюбленою стравою, ввечері приділіть увагу близьким.

Корисно знати!

Відмінний період для оранки, культивації, розпушування, знищення бур'янів, підгортання і обприскування рослин від шкідників і хвороб.

Опубліковано: 26 бер 2020
Переглядів: 8472
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.