Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 2 квітня 2022 року

post_thumb_preview
У саду

Сприятлива обрізка сухих гілок у плодових дерев і чагарників, культивація, розпушування, прополювання і знищення шкідників. Не рекомендується садити дерева.

post_thumb_preview
На городі

Рекомендується посадка більшості бульбових культур, крім картоплі. Можна садити квасолю, цибулю, часник, зелень. Не варто підгортати і полоти, щоб не отримати могутній урожай бур'янів.

post_thumb_preview
У квітнику

Краще утриматися від поливу, обрізки, догляду за рослинами, через те, що вони підвищено чутливі в цей період до механічних пошкоджень, рани у них будуть довго не гоїтися.

post_thumb_preview
В будинку

Найкращий час, щоб почати великі домашні справи. Ремонт, генеральне прибирання із залученням домочадців, принесе не тільки користь, але і задоволення. Сімейну атмосферу поліпшить спільне чаювання з домашньою випічкою.

Корисно знати!

Рослини при Стрільці надзвичайно чутливі до механічних пошкоджень, тому не завадить обережність при будь-яких садово-городніх роботах.

Опубліковано: 10 бер 2020
Переглядів: 4409
(Голосів: 1, Рейтинг: 5.0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.