Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 17 квітня 2022 року

post_thumb_preview
У саду

Посадка і посів ампельних і декоративних рослин зі звисаючими, сланкими або повзучими стеблами. Можна проводити розпушування без поливу, підгортання, проріджування сходів, прополювання.

post_thumb_preview
На городі

У дні Близнюків можна сіяти і саджати все «вусаті» рослини (полуницю, горох, огірки). Видалення зайвих пагонів, прополювання, мульчування, добре готувати місце під газони і грядки, боротися зі шкідниками та хворобами (обприскування і обкурювання).

post_thumb_preview
У квітнику

Добре сіяти і садити запашний горошок, конвалія, пасифлору, плетисту троянду. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

У цей день можна починати будь - яку велику домашню роботу-великий ремонт, перепланування кімнат, генеральне прибирання. Бажано залучити членів своєї сім'ї. Хороший день для покупки побутової техніки і гаджетів.

Корисно знати!

Дні Близнюків відмінно підходять для видалення зайвих пагонів, прополювання, обробітку ґрунту.

Опубліковано: 24 бер 2020
Переглядів: 5529
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.