Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Як доглядати за вересом після зими

Догляд за вересом після зими починається з обрізки. На чагарниках залишають гілки завдовжки приблизно 5-10 см від рівня землі. Потім культуру підживлюють препаратами Biopon, Майстер-Агро та іншими, з високим вмістом азоту і меншим калію й фосфору. Вони допоможуть вересу активніше нарощувати зелену масу.

Азот в амонійній формі, що міститься у сульфаті амонію, добре підходить в якості добрива для вересів. Недорогим весняним підживленням є й перепрілий компост. Його проводять при денній температурі 8-10 градусів та при відсутності нічних заморозків.

Якщо верес став підсихати з середини кущика, значить, йому не вистачає калію. Такі рослини можна пролити сірчанокислим калієм або сульфатом калію.

При поливі багаторічника краще використовувати м'яку або фільтровану воду. Водопровідну воду можна підкислити, додавши бурштинову або лимонну кислоту. Безпечним способом підтримки кислотності ґрунту є внесення сульфату заліза або сульфату алюмінію.

Опубліковано: 27 кві 2020
Переглядів: 1558
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.