Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 25 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Почистіть годівниці, поновіть частування для пернатих. Рихліть суху землю, саме час проріджувати і підгортати посіви, видаляйте поросль і бур'ян. Також непогано буде обприскати посадки препаратами від грибкових захворювань, кліщів і шкідливих комах. Можна живцювати і вкорінювати, робити щеплення і перещеплення.

post_thumb_preview
На городі
Ставте на вигонку цибулини, коренеплоди для отримання вітамінної зелені, боріться з наземними шкідниками і хворобами. Займіться прополкою, розпушуванням сухої землі. Постарайтеся утриматися від поливів.
post_thumb_preview
У квітнику

Зверніть увагу, чи не здув чи вітер шар снігу, що лежить на укриттях з теплолюбними квітами. Хороший день для посадки ампельних і витких квітів. Сьогодні можна займатися зрізанням квітів. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Займіться одним з видів рукоділля: шиттям, в'язанням, вишивкою, бісероплетінням і т. Д. День сприяє прибиранню, можна провітрити будинок, вимити вікна. Побалуйте себе і близьких чимось смачним. Урізноманітніть меню на сьогодні фруктами і овочами.

Корисно знати!

 Місяць у знаку Близнюки відмінно підходить для видалення зайвих пагонів, прополювання, обробітку ґрунту.

Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 941
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.