Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 17 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

День розташовує до споглядання. В саду теж не варто проявляти зайвої активності. Рекомендуються спокійні заходи, мета яких – порядок на ділянці. Займіться прибиранням обламаних сучків і гілок, сухого листя.

post_thumb_preview
На городі

У сховище-контроль вологості і температури повітря. В зимовій теплиці сьогодні дозволяється підгодовувати і поливати молоді сходи, працювати з грунтом. Можлива боротьба з її шкідниками. Не використовуємо отрутохімікати.

post_thumb_preview
У квітнику

В оранжереї-вкорінення квіткових живців, посадка декоративних цибулинних рослин. Проріджування молодих сходів, посаджених раніше. Можна сіяти насіння багаторічників і однорічників на розсаду.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні відмінний день для домашніх справ. Постарайтеся навести порядок у своїй оселі, створити теплу і затишну атмосферу. Не обов'язково починати великий ремонт: часто досить ефективною виявляється косметична прибирання.

Корисно знати!

У дні Риб рекомендується сіяти насіння овочів, які тут же підуть на стіл або на зимові заготовляння.
Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 867
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.