Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 20 жовтня 2022

post_thumb_preview
У саду

Можна висаджувати саджанці вишні і яблуні, а з ягідних чагарників посадіть лимонник і виноград. Заготовлюйте живці і робіть щеплення. Організуйте боротьбу зі шкідниками, хворобами і бур'янами.

post_thumb_preview
На городі

Розпушуйте землю, перекопуйте, проріджуйте і підсапуйте сходи, обрізайте непотрібні вуса, видаляйте бур'яни і непотрібну поросль. Необхідно завершити збір врожаю і відправити його на зберігання.

post_thumb_preview
У квітнику

Зрізання квітів. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Викопуйте бульби і цибулини на зберігання. Садіть клематиси.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте заготовлювати продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні особливо виходить смачним і повітряним.

Корисно знати!

У дні Стрільця при зростаючому місяці відмінно пройде збирання зернових, ягід, фруктів, листових овочів, листя, а також насіння лікарських трав.

Опубліковано: 01 жов 2019
Переглядів: 1511
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.