Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника на 1 листопада 2022

post_thumb_preview
У саду

Сприятливий день для посадки плодових дерев і чагарників. Можна зайнятися обрізанням, ремонтом стовбурів, закладенням дупел. Вносьте в грунт добрива. Замочуйте і кладіть на пророщування насіння для подальших посівів.

post_thumb_preview
На городі

День відмінно підходить для організації поливу, але наступні справи за ним - прополку, підгортання і розпушування в прикореневій зоні слід робити вкрай обережно, тому що коріння рослин зараз уразливі. Проведіть обробку рослин інсектицидами і фунгіцидами.

post_thumb_preview
У квітнику

Вдалий час для подзимнего посіву багаторічників вимагають стратифікації, наприклад: дельфініум, люпин, гайлардія, рудбекія, аквілегія. Викопуйте цибулини на зберігання. Вкривайте на зиму троянди і клематиси.

post_thumb_preview
В будинку

Продовжуйте робити заготовки на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту, робіть соки і вино. Добре сьогодні збирати на зберігання і консервувати фрукти. Вони вийдуть особливо смачними.

Корисно знати!

Посіяні в дні Тельця рослини, мають підвищену зимостійкість, їм не страшні ніякі морози.

Опубліковано: 16 жов 2019
Переглядів: 2829
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.