Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 7 березня 2022 року

post_thumb_preview
У саду

Насіння рослин, посіяне в дні, коли Місяць проходить по знаку Козерога, сходить повільно, але дружно. Коренева система у таких рослин дуже міцна.

post_thumb_preview
На городі

Перевірте наскільки добре ви підготувалися до розсадної лихоманці. Відвідайте магазин, щоб придбати відсутні ємності для посівів, грунт, добрива. Допускаються роботи по снігозатриманню, проріджування сходів в зимовій теплиці.

post_thumb_preview
У квітнику

Огляньте зберігається посадковий матеріал (цибулини, бульби, кореневища). Плануйте майбутні квітники, їх місце розташування на ділянці.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогоднішній день можна присвятити випічці. Добре зайнятися невеликий прибиранням, вимити посуд, провітрити кімнати. Увечері виділіть час для перегляду улюбленого фільму або читання цікавої книги.

Корисно знати!

В цей час сіють і садять ті рослини, які будуть зимувати в грунті. Вони дають високі врожаї з плодами середніх розмірів.

Опубліковано: 20 лют 2020
Переглядів: 2256
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.