Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 6 березня 2022 року

post_thumb_preview
У саду

Займіться висадкою у відкритий грунт саджанців і живців декоративних, плодових і ягідних рослин. Видаліть пасинки, прикореневу поросль, хворі пагони і зайві суничні вуса.

post_thumb_preview
На городі

Рекомендується посів і посадка овочів, швидкозростаючих лікарських і декоративно-листяних рослин, а також тих, у яких довге в'юнке, що тягнеться вгору стебло.

post_thumb_preview
У квітнику

Почніть день з огляду зимуючих культур - провітріть рослини, які залишаються в укритті клематиси, троянди та інші теплолюбні рослини. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Відповідний день для самих різних робіт. Займайтеся господарськими справами, почніть дрібний або великий ремонт. Будь-які операції з грошима сьогодні будуть успішні. Заплануйте відпочинок в сімейному колі.

Корисно знати!

У ці дні можлива посадка швидкозростаючих культур (цибуля, часник, зелень), але краще утриматися від посадки і пересадки більшості рослин.

Опубліковано: 20 лют 2020
Переглядів: 1967
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.