Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 30 березня 2022 року

post_thumb_preview
У саду

Садити дерева і розмножувати рослини корінням можна, так як вони можуть загнити. Обрізати засохлі гілки у дерев і кущів, викорчовувати пні і валити дерева вкрай несприятливо і небажано.

post_thumb_preview
На городі

Знак скорпіона дає стійкість до захворювань однорічних, багаторічних, цибулинних рослин, овочевих і гарбузових (диня, кабачки, огірки, патисон, гарбуз), коренеплідних (морква, петрушка, редис, буряк, селера), картоплі, і особливо пасльонових - баклажани, перці , томати.

post_thumb_preview
У квітнику

Сьогодні рекомендується прищеплювати рослини, вносити добрива, поливати, орати і розпушувати грунт, знищувати шкідників.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні досить вдалий день для самих різних справ - не бійтеся починати нові. Продовжуйте виконувати розпочате раніше. Подорожі сьогодні принесуть радість. Домашні справи також вітаються: генеральне прибирання, готування.

Корисно знати!

У дні Скорпіона можна сіяти багато культур, особливо ті, що призначені для тривалого зберігання.

Опубліковано: 02 бер 2020
Переглядів: 7853
(Голосів: 1, Рейтинг: 1.0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.