Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 28 березня 2022 року

post_thumb_preview
У саду

Організуйте посів, посадку на тривале зберігання і на насіння і пересадку рослин зі стеблеплодом подібних кольрабі, коренеплідних і бульбоплідних, включаючи картоплю, зеленних, зернових, бобових, інших овочевих і плодово-ягідних культур.

post_thumb_preview
На городі

Пора готувати до посадки картопляні бульби. Переберіть їх, покладіть для пророщування. Продовжуйте боротьбу з хворобами і шкідниками. Посаджені сьогодні овочеві культури дадуть урожай з хорошим збереженням.

post_thumb_preview
У квітнику

Посіяні (посаджені) в цей день квіткові і декоративні рослини дадуть безліч пагонів, їх цвітіння буде красивим, рясним, тривалим. Зростаючі в теплиці або на підвіконні культури можна полити, удобрити.

post_thumb_preview
В будинку

Можна зайнятися будь-якою нескладною роботою по дому: пранням, прибиранням, посадкою кімнатних рослин, доглядом за ними (крім пересадки). Трудомістку або важку фізичну роботу відкладіть: перевтомлюватися в цей день небажано.

Корисно знати!

У дні Терезів можна поливати, косити, закладати бульби і насіння на зберігання, зрізати квіти і доглядати за кімнатними рослинами.

Опубліковано: 02 бер 2020
Переглядів: 7470
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.