Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 19 березня 2022 року

post_thumb_preview
У саду

Якщо погода дозволяє, рекомендується зайнятися приведенням саду в порядок. Займіться видаленням зайвих пагонів, прополюванням, обробкою грунту.

post_thumb_preview
На городі

Садіть все «вусаті» рослини (полуницю, горох, огірки) в ці дні дуже навіть сприятливо. Займіться обрізанням вусів у суниці, видаленням порослі, формуванням, санітарним прочищенням, пасинкуванням, прищіпкою і щепленням.

post_thumb_preview
У квітнику

Збирайте лікарські трави, такі як лаванда, конвалія, польовий хвощ, полин, папороть і м'ята. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Відмінний час для високої активності при виконанні різних справ, в тому числі господарських турбот. Зробіть невелику прибирання, рихлите грунт в горщиках з квітами, займіться випічкою (вона виявиться вдалою) або покупками продуктів, домашніх речей.

Корисно знати!

У дні Близнюків боротьба з шкідниками рослин, закінчиться перемогою садівника і повною капітуляцією шкідників.

Опубліковано: 26 лют 2020
Переглядів: 4440
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.