Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 15 березня 2022 року

post_thumb_preview
У саду

Проведіть щеплення плодових дерев і кущів, не рекомендується посадка більшості рослин, через те, що вони не встигнуть сформувати надійне стебло.

post_thumb_preview
На городі

У Овні добре садити цибулю, часник, кріп, петрушку, шпинат, листовий буряк, спаржеву квасолю тощо. Хороший період і для посадки томатів як виняток із загального правила.

post_thumb_preview
У квітнику

Займіться збором насіння на насінники, включаючи коренеплідні та лікарські рослини. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Можна вимити скляний та кришталевий посуд, вікна і дзеркала. У цей день загострюються конфлікти між близькими людьми. Намагайтеся уникати негативних емоцій і не вплутуйте в конфлікти.

Корисно знати!

Дні Овна підходять для збору врожаю зернових, коренеплодів, фруктів і лікарських рослин, а також для сінокосу, сушіння овочів і фруктів, для заготівлі дров.

Опубліковано: 24 лют 2020
Переглядів: 3915
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.