Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 9 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду
Зосередьтеся на проріджуванні сходів, прополюванні та санітарній обрізці. День сприяє видаленню вусів у суниці, порослі і прищіпки. Рекомендується косіння трави для уповільнення зростання.
post_thumb_preview
На городі

Займіться викопуванням картоплі, прибиранням на тривале зберігання всіх культур і збором насіння. Обробіть рослини від хвороб і шкідників. Сьогодні не вдалий день для посадки та посівів, пересадки та вкорінення. Якщо є можливість відкладіть ці справи на інший час.

post_thumb_preview
У квітнику
Зі зрізаних квітів в цей період виходять чудові та гарні букети, які добре збережуться при тривалому транспортуванні та будуть довго мати свіжий вигляд. Можна замінити ґрунт в горщиках, присвятити себе розпушуванню і підгортанню квітів.
post_thumb_preview
В будинку
Один з найкращих днів для того, щоб зайнятися домашніми справами. У будинку слід навести порядок, створити атмосферу затишку і тепла. Відмінний час як для косметичної прибирання, так і капітального ремонту в будинку. Також варто позбутися від непотрібних речей, якими ви давно не користуєтеся.

Корисно знати!

Спадаючий місяць в знаку Овен не обіцяє доброго врожаю. У цей день рослини будуть слабкими, погано зав'яжуть плоди. Урожай середній і погано зберігається.
 
Опубліковано: 15 лип 2019
Переглядів: 963
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.