Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 8 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сприятливий день для роботи в саду. Зірки радять оглянути рослини на наявність сухих гілок та порослі, щоб при необхідності їх видалити. Косіння, сьогодні, допоможе сповільнити подальше зростання трави. Вдалим буде обприскування саду від хвороб і шкідників і також боротьба з бур'янами.

post_thumb_preview
На городі

Вдалим в цей день буде посів, але не посадка швидко зростаючих вершків (зеленої маси) для зберігання і на насіння через те, що міцне стебло не встигне сформуватися, а насіння не зможуть дозріти. Не забудьте про проріджування сходів і прибирання картоплі.

post_thumb_preview
У квітнику

Поки місяць в Овні несприятливо займатися обрізанням і формуванням комнатніх рослин. Поливати квіти такжєе не слід. Овен вважається посушливим знаком і рослини не засвоять воду.

post_thumb_preview
В будинку

Першочерговим завданням поставте переробку врожаю, зібрані плоди не залишайте без уваги. Пора протерти пил, зробити легке прибирання будинку і помити вікна. День відмінно підходить для роботи в городі, консервування та приготування солінь.

Корисно знати!

Овен є неродючим знаком. При посіві і посадці в дні Овна рослини будуть слабкими, погано зав'яжуть плоди.

Опубліковано: 15 лип 2019
Переглядів: 1005
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.