Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 7 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду
В цей день рекомендується проводити помірний полив і підгодівлю. Час садити полуницю і чагарники із закритою кореневою системою. Окуліровка дерев, сіянців. Займіться стрижкою газону.
 
post_thumb_preview
На городі

Час підходить для прибирання часнику і цибулі, врожаю картоплі. Друга посадка картоплі. Розпушування і перекопування ґрунту. Посів пекінської капусти в горщики для осіннього дорощування. Помірний полив і підживлення органічними добривами.

post_thumb_preview
У квітнику

Рекомендується полив і обприскування квітів і кімнатних рослин. Можна вносити добриво. Ідеальний період для посадки всіх квітів триває і сьогодні.

post_thumb_preview
В будинку

Зосередьтеся на сушінні лікарських рослин. Хороший день для спокійного і неквапливого консервування, соління, заготівлі соків і вина. Можна присвятити себе пранні та легкого прибирання будинку.

Корисно знати!

Місяць у знаку Риби продовжує радувати своїм урожаєм. Рослини дивують міцним корінням, коротким стеблом і смачними плодами. Однак рясний урожай буде погано зберігатися.
Опубліковано: 15 лип 2019
Переглядів: 976
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.