Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 5 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду

Відмінна пора для посадки полуниці та чагарників із закритою кореневою системою. Не рекомендується заливати та перегодовувати рослини, через те, що це може привести до розвитку хвороб і гнилі.

post_thumb_preview
На городі

Сійте огірки для вирощування на підвіконні або в теплиці. Урожай неодмінно порадує вас. Садіть вдруге картоплю. Відмінною буде органічна підгодівля і помірний полив рослин. Вони обов'язково скажуть вам за це: "дякую".

post_thumb_preview
У квітнику

Очікується велика робота - настав слушний день для посадки будь-яких квітів, особливо - цибулевих. Можна зрізати квіти - вони будуть довго радувати свіжістю. Вдалою буде посадка гвоздик, лілейних і шавлії.

post_thumb_preview
В будинку

Сприятливий період для прибирання в будинку: помийте підлогу і вікна, Один з найбільш вдалих днів для вступу в шлюб, спілкування з близькими та друзями. Можна подумати про заготівлю лікарських рослин, продовжити консервувати, приготувати соління і вино.

Корисно знати!

Риби - це дуже продуктивний знак, який відомий своїм рясним врожаєм. Однак врожай погано зберігається і тому на насіння не придатний.
Опубліковано: 14 лип 2019
Переглядів: 1026
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.