Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 4 серпня 2022

post_thumb_preview
У саду
Працюйте в саду: видаляйте зайву поросль, обрізайте сухі та пошкоджені пагони, вуса у суниці. Косіть траву для уповільнення зростання, боріться зі шкідниками, хворобами й бур'янами. Прийшов час обрізати дерева.
post_thumb_preview
На городі
Можлива обробка ґрунту, прищіпка, пасинкування, формування томатів і огірків. Можна зайнятися прибиранням часнику, цибулі та картоплі. Зберіть насіння і коренеплоди на насінники. Не плануйте полив рослин в цей день, через те, що це може привести до захворювання коренів.
 
post_thumb_preview
У квітнику

Дозволено видалення зайвих пагонів і квітів, хворих рослин. При посіві та посадці квітів, в цей період висока ймовірність отримати екземпляри, які будуть незвичайними за формою і забарвленням.

post_thumb_preview
В будинку

За домашніми клопотами не забудьте зазирнути на кухню, щоб що-небудь спекти. Випічка в цей день виходить приголомшливою. Приділіть також увагу сушінню та заморожуванню ягід, маринуванню і варенню.

Корисно знати!

Посів, посадка і пересадка може дати кволі рослини й низький врожай. Рослини важко сходять, проте, ті, які виживуть, здивують потужною кореневою системою, міцними стеблами, прекрасними квітами й плодами.
Опубліковано: 10 лип 2019
Переглядів: 1021
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.